Uitslagen 2012

Opmerking: De gebruikte scoretabellen houden geen rekening met de regels voor gelijk eindigen, zoals die in het reglement staan. Waar nodig is daarom aangegeven wie welke prijs heeft gewonnen.


A-Jeugd



Voorronde: klik hier


Groep A1

Naam45678231Totaal%Plaats
1Julian van Overdam X0110,51115,579%1
2Robby Kevlishvili 1X0,511000,5457%2
3Mees van Osch 00,5X1010,50,53,550%3
4Colin Stolwijk 000X1110,53,550%3
5Tjark Vos 0,5010X0113,550%3 (3e plaats o.b.v. SB punten)
6Micha Senders 01001X0,50,5343%6
7Thomas Beerdsen 010,5000,5X1343%6
8Joris Gerlagh 00,50,50,500,50X229%8


Groep A2

Naam123456123456Totaal%Plaats
11 Kevin van BrummelenX1100,51X0,510,5106,565%2
22 Robin van Ee0X00110,5X110,51660%3
33 Bart Feltman01X00,5100X0114,545%4
44 Maurice Manoch111X110,501X118,585%1
55 Thomas Hummel0,500,50X100,500X13,535%5
66 Monica Reichardt00000X10000X110%6 (Meisjeskampioene)


B-Jeugd


NaamEerste omloop12345678910Totaal%Plaats
1Jasper Zwirs8,5X0,5011111111689%1
2Michael van der Voorden6,50,5X011110011267%4
3Wessel Braggaar711X01110,51114,581%2
4Xadya van Bruxvoort3001X110000633%7
5Jeroen van Winkoop2,50000X110004,525%8
6Oscar Teeven000000X000000%10
7Meike Riemens2000101X000422%9
8Timardi Verhoeff6010,51111X0,511372%3 (Meisjeskampioene)
9Bent Schleipfenbauer501011110,5X010,558%5
10Peter Gerlagh4,5000111101X9,553%6


C-Jeugd


NaamOmloop 11 2 3 4 5 6 7 8 9 101112Totaal%Plaats
11 Erik van Cappellen2,5X0000000100 3,518%9
22 Bashar Basil41X101011100 1050%8
33 Chiel Koster510X01011101 1155%6
44 Jasper Rijken5,5111X0011100 11,558%5
55 Marijn den Hartog71001X001111 1365%4
66 Andrew Mensing711111X01110,5 15,578%1
77 Melchior Hillenkamp9100011X1101 1575%2
88 Stefan Rijshouwer11000000X100 315%10
99 Joël de Jong300000000X00 315%10
1010 Adrian Mensing6111100111X1 1470%3
1111 Raymon Oord5110100,50110X 10,553%7
1212 *oneven*             X0


D-Jeugd


Voorronde: klik hier


Groep D1

Naam12345678Totaal%Plaats
1Max Warmerdam X11111117100%1
2Liam Vrolijk 0X011111571%2 (3e prijs)
3Pieter Verhoef 01X10111571%2 (2e prijs)
4Robin Reichardt 000X0,51113,550%4
5Mohammed Moussane 0010,5X1002,536%5
6Harm Brandwijk 00000X11229%6
7Joris Kokje 000010X1229%6
8Pieter Verhagen 0000100X114%8

Groep D2

Naam12345678Totaal%Plaats
1Jorik Klein X0111111686%1
2Wiggert Pols 1X010,51115,579%2
3Lorena Kalkman 01X10111571%3 (Meisjeskampioene)
4Sipke de Boer 000X1111457%4
5Arne Pols 00,510X0113,550%5
6Guy Kanbier 00001X01229%6
7Mark Honkoop 000001X1229%6
8Thomas Kanger 0000000X00%8

Groep D3

Naam12345678Totaal%Plaats
1Oele Dijkhuis X11110,5015,579%1
2Simon Groenendijk 0X110111571%2
3Anka Kara 00X10111457%3
4Giselle Fransen 000X1111457%3
5Torsten van Ham 0110X011457%3 (3e prijs)
6Jesper Post 0,50001X113,550%6
7William Gijsen 100000X1229%7
8Jeroen Kortekaas 0000000X00%8

Groep D4

Naam12345678910Totaal%Plaats
1Vincent RichteringX10111101 675%1
2Ebba Heskes0X1110110 563%2 (2e prijs)
3Morris Schobben10X101011 563%2 (3e prijs)
4Dominique Kroon000X11111 563%2
5Jochem Roos0010X1011 450%5
6Dennis Ter Haar01000X111 450%5
7Danique Rijken001010X11 450%5
8Steven Ochoa1000000X1 225%8
9Edwin Kraaijeveld01000000X 113%9
10          X0 

E-Jeugd


Voorronde: klik hier


Groep E1

Naam12345678Totaal%Plaats
1Jonas X0111111686%1 (2e, na tie-break)
2Sjoerd 1X011111686%1 (Nederlands kampioen)
3Mick 01X0,501114,564%3
4Gilian 000,5X01113,550%4
5Maarten Hoeneveld0011X001343%5
6Rembrandt 00001X11343%5
7Hans 000010X0114%7
8Sebastiaan 0000001X114%7

Groep E2

Naam12345678Totaal%Plaats
1Derk X1111101686%1
2Eva 0X010111457%2 (Meisjeskampioene na barrage)
3Levi 01X00111457%2
4Pascalle 001X1110457%2 (2e prijs)
5Quinten 0110X011457%2 (3e prijs)
6Michiel 00001X11343%6
7Luuk van Steenoven100000X1229%7
8Ming Dao 0001000X114%8

N.B. De 2e en 3e prijs zijn toegewezen op basis van het onderling resultaat in de groep. Voor het meisjeskampioenschap is een aparte barragewedstrijd gespeeld tussen Eva en Pascalle.


Groep E3

Naam12345678Totaal%Plaats
1Cedric X0111111686%1 (2e prijs)
2Gabriel 1X111011686%1 (1e prijs)
3Joppe 00X11111571%3
4Johan 000X0111343%4
5Maarten Zilverentand0001X101343%4
6Marios 01000X11343%4
7Heidi 000010X0114%7
8Niels Koppelaar0000001X114%7

Groep E4

Naam12345678Totaal%Plaats
1Calvin X0101111571%1 (3e prijs)
2David 1X100111571%1 (2e prijs)
3Kasper 00X11111571%1
4Milan 110X1011571%1 (1e prijs)
5Tristan 0100X111457%5
6Niels van Roon00010X11343%6
7Luuk Spaans000000X1114%7
8Bye 0000000X00%8