Uitslagen 2013

Opmerking: De gebruikte scoretabellen houden geen rekening met de regels voor gelijk eindigen, zoals die in het reglement staan. Waar nodig is daarom aangegeven wie welke prijs heeft gewonnen.

A-Groep

Naam1e omloop2e omloop3e omloopTotaal
1Henk-Jan Evengroen66,5517,5
2Thomas Beerdsen6,55,5517
3Ricardo Klepke2,56715,5
4Dennis Keetman42,5410,5
5Anna-Maja Kazarian43310 (meisjeskampioene)
6Maarten van Harten2,5237,5
7Michael van der Voorden2,52,50,55,5
8Peter Gerlagh000,50,5


B-Groep

Naam1e omloop2e omloop3e omloopTotaal
1Chiel Koster66315
2Xadya van Bruxvoort34,54,512 (meisjeskampioene)
3Villa Siu234,59,5
4Meike Riemens2259
5Monica Reichardt3306
6Bas de Boer4116
7Arjen Bel11,535,5


Groep C1

NaamMaJoMaRiPiMoBaChToToTotaal%
1Max Warmerdam 10,511111118,594%
2Joris Gerlagh0 11111111889%
3Maaike Keetman0,50 01111116,5 (meisjeskampioene)72%
4Ricky Schaap001 010,51115,561%
5Pieter Verhoef0001 110,5014,550%
6Mohammed Moussare00000 1111444%
7Bart Dubbeldam0000,500 110,5333%
8Christiaan Beukema00000,500 112,528%
9Tom Berkelmans00001000 1222%
10Tobias Koster0000000,500 0,56%


Groep C2

NaamRLMWTDAbTotaal%Plaats
1Raymon Oord 0111111686%1 (2e o.b.v. voorronde, daarna onderling resultaat)
2Lucas van Harten1 011111686%1 (1e o.b.v. voorronde, daarna onderling resultaat)
3Torsten van Ham01 111116 86%1 (3e o.b.v. voorronde)
4Miki Nieczyporowski000 1111457%4
5Welmoed Groot Kormelink0000 111343%5
6Dennis ter Haar00000 11229%6
7Angelina Kalkman000000 1114%7
8bye 0000000 00%8


Groep D1

NaamJaLiMiJoJoRoSjGaThToTotaal%
1Jasper Beukema 0,5011111117,583%
2Liam Vrolijk0,5 10,5111011778%
3Mick van Randtwijk10 110,5010,51667%
4Joris Kokje00,50 1011115,561%
5Jorik Klein0000 110,5114,550%
6Robin Reichardt000,510 01013,539%
7Sjoerd van Roon001001 00,513,539%
8GabriĆ«l Tristan Krouwel01000,501 103,539%
9Thomas Kanger000,50010,50 0222%
10Tomas Steenman000000011 222%


Groep D2

NaamGiSaLoWiDaLuMaGuSvJuTotaal%
1Giselle Fransen 1111111119 (meisjeskampioene)100%
2Sam Dongen0 101111117 (2e op SB)78%
3Lorena Kalkman00 1111111778%
4William Gijsen010 0110,5115,561%
5David Avedissian0001 0,511115,561%
6Luc Verbrugge00000,5 01113,539%
7Maarten Zilvertant000001 10,513,539%
8Guy Kanbier0000,5000 011,517%
9Sven Egt-Beyen0000000,51 01,517%
10Justin Diederik Florijn000000001 111%


Groep E1

NaamMJSRSQTVTotaal%Plaats
1Jonas Hilwerda  0,510,51111686%1
2Maarten Hoeneveld 0,5 0111115,579%2
3Sebastiaan Janse 01 0,50,5111571%3 (3e op SB-punten)
4Siem Van Dael0,500,5 1111571%3
5Rembrandt Bruil 000,50 1012,536%5
6Tim Grutter 00000 11229%6
7Quinten Salomons000010 0114%7
8Victor Muntean0000001 114%7


Groep E2

NaamCEMNLCMJTotaal%Plaats
1Cedric Kerkmeester  1101110571%1 (1e op onderling resultaat)
2Luuk van Steenoven 0 110111571%1
3Johan Heskes 00 01111457%3
4Eva van Harten 101 0101457%3 (3e op onderling resultaat, meisjeskampioene)
5Constantijn Beukema 0101 001343%5
6Marrit Adema 00001 11343%5
7Mark Bakker 000110 0,52,536%7
8Nils Neisingh 1000000,5 1,521%8


Groep E3

NaamKWLNLMT Totaal%Plaats
1Wessel Adema  0111111686%1
2Teun Mekenkamp 1 110011571%2 (2e op onderling resultaat)
3Kelvin Kanne 00 11111571%2
4Loek van der Hagen000 1111457%4
5Lucas Vervoort 0100 011343%5
6Niels van Roon01001 01343%5
7Marios Vergos 000001 1229%7
8 0000000 00%8