Uitslagen 2014

Opmerking: De gebruikte scoretabellen houden geen rekening met de regels voor gelijk eindigen, zoals die in het reglement staan. Waar nodig is daarom aangegeven wie welke prijs heeft gewonnen.

AB-Groep, eerste omloop

NaamJoJoWiChDiPaMeGeXaDaBrMoPlaatsTotaal%
1Joris Gerlagh 11111111111111100%
2Joris Kokje0 01111111112982%
3Wiggert Pols01 1101010113764%
4Chiel Koster000 01110,511146,559%
5Dimitrios Loutragotis0001 01101115655%
6Paris Loutragotis00101 0011115655%
7Meike Riemens000001 110117545%
8Gerben van Pel0010010 11107545%
9Xadya van Bruxvoort0000,51000 11194,541%
10Daniël Kutchoukov001000100 1110436%
11Brent van Dusseldorp0000000000 11119%
12Monica Reichardt00000001000 1119%


AB-Groep, tweede omloop

NaamJoJoDiChPaWiXaMeGeDaMoBrTotaal 2e omloop%Totaal 1e omloopEindscorePlaats
1Joris Gerlagh 1111111111111100%11221
2Joris Kokje0 0110,51111118,577%917,52
3Dimitrios Loutragotis01 11111110,519,586%615,53
4Chiel Koster000 11110,50,511764%6,513,54 (kampioen B)
5Paris Loutragotis0000 1011111655%6125
6Wiggert Pols00,5000 010,50,5114,541%711,56
7Xadya van Bruxvoort000011 10,51116,559%4,5117 (meisjeskampioene)
8Meike Riemens0000000 1111436%598
9Gerben van Pel0000,500,50,50 0,511436%598
10Daniël Kutchoukov0000,500,5000,5 012,523%46,510
11Monica Reichardt000,50000001 01,514%12,511
12Brent van Dusseldorp00000000001 19%1212


C-Groep, eerste omloop

NaamPiArJoRoWiTiThToMe- Totaal%Plaats
1Pieter Verhoef 10,5111111 7,594%1
2Arne Pols0 1111111 788%2
3Jorik Klein0,50 0,510,5111 5,569%3
4Robin Reichardt000,5 0,51111 563%4
5William Gijsen0000,5 0111 3,544%5
6Ting Ting Lu000,501 101 3,544%5
7Thomas Kanger000000 11 225%7
8Torsten van Ham0000010 1 225%7
9Meri Bahadoer00000000  00%9
10- oneven -              


C-Groep, tweede omloop

NaamArPiJoRoWiTiToThMe- Totaal 2e omloop%Totaal 1e omloopEindscorePlaats
1Arne Pols 100,511111 6,581%713,51 Arne wint na barrage (2-0)
2Pieter Verhoef0 10,50,51111 675%7,513,52e na barrage
3Jorik Klein10 111111 788%5,512,53
4Robin Reichardt0,50,50 11101 563%5104
5William Gijsen00,500 0,5011 338%3,56,55
6Ting Ting Lu00000,5 10,51 338%3,56,55 (meisjeskampioene)
1Torsten van Ham000010 0,51 2,531%24,57
2Thomas Kanger000100,50,5 0 225%248
3Meri Bahadoer00000001  113%019
4- oneven -              


Voorronde D-groep

NrNaamScore
1Vrolijk, Liam8,5
2Krouwel, Gabriël7,5
3Grutter, Tim6
4Kerkmeester, Cedric5,5
5Geelhoed, Thijs5,5
6Salomons, Quinten5
7Schädler, Lucas5
8Loutragotis, Marios4,5
9Vergos, Marios4,5
10Vleming, Stefan4
11Boghossian, Linet4
12De Kok, Darius4
13Bakker, Mark4
14Bloemendaal, Jelle2
15Molanus, Lennart2


Groep D1

NaamLTTLGQCbTotaal%Plaats
1Liam Vrolijk  11111117100%1
2Gabriël Krouwel 0 111111686%2
3Quinten Salomons 00 01111457%3
4Thijs Geelhoed 001 010,513,550%4
5Tim Grutter 0001 011343%5
6Cedric Kerkmeester 00001 11343%5
7Lucas Schädler 0000,500 11,521%7
8bye 0000000 00%8


Groep D2

NaamMLMMDSJLTotaal%Plaats
1Mark Bakker  1101111686%1
2Stefan Vleming 0 011111571%2 (3e prijs)
3Linet Boghossian 01 11110571%2 (2e prijs, meisjeskampioene)
4Marios Loutragotis 100 1011457%4
5Jelle Bloemendaal 0000 111343%5
6Marios Vergos 00010 01229%6
7Darius De Kok 000001 1229%6
8Lennart Molanus 0010000 114%8


Voorronde E-groep

NrNaamScore
1Kanne, Kelvin8
2Muntean, Victor7
3Lu, Liqin6
4Boghossian, Wahe6
5Adema, Wessel5,5
6Van der Hagen, Loek5
7Muntean, Felix5
8Smith, Everett5
9Molanus, Florian4,5
10Sonneveld, David4,5
11Van der Hagen, Janneke4
12Vervoort, Lucas4
13Broere, Hans4
14Versteegen, Ischa4
15Molanus, Eva4
16Tiggelaar, Joas3,5
17Tiggelaar, Nathan1


Groep E1

NaamWWKLEVLFTotaal%Plaats
1Victor Muntean  1110111686%1
2Wahe Boghossian 0 10,511115,579%2
3Kelvin Kanne 00 11111571%3
4Liqin Lu 00,50 11114,564%4
5Loek Van der Hagen 1000 0,5113,550%5
6Wessel Adema 00000,5 0,51229%6
7Felix Muntean 000000,5 11,521%7
8Everett Smith 0000000 00%8


Groep E2

NaamJoIsLuFlHaDaEvJaNabyTotaal%Plaats
1Joas Tiggelaar  011011111778%1
2Ischa Versteegen 1 00,51011116,572%2
3Lucas Vervoort 01 0101111667%3
4Florian Molanus 00,51 0101115,561%4
5Hans Broere 1001 10011556%5
6David Sonneveld 01100 1011556%5
7Eva Molanus 000110 0,5114,550%7 (meisjeskampioene)
8Janneke Van der Hagen 0000110,5 013,539%8
9Nathan Tiggelaar 00000001 1222%9
10bye 000000000 00%10