Categorie archieven: Uitslagen

Alle eindstanden van de afgelopen jaren

Uitslagen 2014

Opmerking: De gebruikte scoretabellen houden geen rekening met de regels voor gelijk eindigen, zoals die in het reglement staan. Waar nodig is daarom aangegeven wie welke prijs heeft gewonnen.

AB-Groep, eerste omloop

NaamJoJoWiChDiPaMeGeXaDaBrMoPlaatsTotaal%
1Joris Gerlagh 11111111111111100%
2Joris Kokje0 01111111112982%
3Wiggert Pols01 1101010113764%
4Chiel Koster000 01110,511146,559%
5Dimitrios Loutragotis0001 01101115655%
6Paris Loutragotis00101 0011115655%
7Meike Riemens000001 110117545%
8Gerben van Pel0010010 11107545%
9Xadya van Bruxvoort0000,51000 11194,541%
10Daniël Kutchoukov001000100 1110436%
11Brent van Dusseldorp0000000000 11119%
12Monica Reichardt00000001000 1119%


AB-Groep, tweede omloop

NaamJoJoDiChPaWiXaMeGeDaMoBrTotaal 2e omloop%Totaal 1e omloopEindscorePlaats
1Joris Gerlagh 1111111111111100%11221
2Joris Kokje0 0110,51111118,577%917,52
3Dimitrios Loutragotis01 11111110,519,586%615,53
4Chiel Koster000 11110,50,511764%6,513,54 (kampioen B)
5Paris Loutragotis0000 1011111655%6125
6Wiggert Pols00,5000 010,50,5114,541%711,56
7Xadya van Bruxvoort000011 10,51116,559%4,5117 (meisjeskampioene)
8Meike Riemens0000000 1111436%598
9Gerben van Pel0000,500,50,50 0,511436%598
10Daniël Kutchoukov0000,500,5000,5 012,523%46,510
11Monica Reichardt000,50000001 01,514%12,511
12Brent van Dusseldorp00000000001 19%1212


C-Groep, eerste omloop

NaamPiArJoRoWiTiThToMe- Totaal%Plaats
1Pieter Verhoef 10,5111111 7,594%1
2Arne Pols0 1111111 788%2
3Jorik Klein0,50 0,510,5111 5,569%3
4Robin Reichardt000,5 0,51111 563%4
5William Gijsen0000,5 0111 3,544%5
6Ting Ting Lu000,501 101 3,544%5
7Thomas Kanger000000 11 225%7
8Torsten van Ham0000010 1 225%7
9Meri Bahadoer00000000  00%9
10- oneven -              


C-Groep, tweede omloop

NaamArPiJoRoWiTiToThMe- Totaal 2e omloop%Totaal 1e omloopEindscorePlaats
1Arne Pols 100,511111 6,581%713,51 Arne wint na barrage (2-0)
2Pieter Verhoef0 10,50,51111 675%7,513,52e na barrage
3Jorik Klein10 111111 788%5,512,53
4Robin Reichardt0,50,50 11101 563%5104
5William Gijsen00,500 0,5011 338%3,56,55
6Ting Ting Lu00000,5 10,51 338%3,56,55 (meisjeskampioene)
1Torsten van Ham000010 0,51 2,531%24,57
2Thomas Kanger000100,50,5 0 225%248
3Meri Bahadoer00000001  113%019
4- oneven -              


Voorronde D-groep

NrNaamScore
1Vrolijk, Liam8,5
2Krouwel, Gabriël7,5
3Grutter, Tim6
4Kerkmeester, Cedric5,5
5Geelhoed, Thijs5,5
6Salomons, Quinten5
7Schädler, Lucas5
8Loutragotis, Marios4,5
9Vergos, Marios4,5
10Vleming, Stefan4
11Boghossian, Linet4
12De Kok, Darius4
13Bakker, Mark4
14Bloemendaal, Jelle2
15Molanus, Lennart2


Groep D1

NaamLTTLGQCbTotaal%Plaats
1Liam Vrolijk  11111117100%1
2Gabriël Krouwel 0 111111686%2
3Quinten Salomons 00 01111457%3
4Thijs Geelhoed 001 010,513,550%4
5Tim Grutter 0001 011343%5
6Cedric Kerkmeester 00001 11343%5
7Lucas Schädler 0000,500 11,521%7
8bye 0000000 00%8


Groep D2

NaamMLMMDSJLTotaal%Plaats
1Mark Bakker  1101111686%1
2Stefan Vleming 0 011111571%2 (3e prijs)
3Linet Boghossian 01 11110571%2 (2e prijs, meisjeskampioene)
4Marios Loutragotis 100 1011457%4
5Jelle Bloemendaal 0000 111343%5
6Marios Vergos 00010 01229%6
7Darius De Kok 000001 1229%6
8Lennart Molanus 0010000 114%8


Voorronde E-groep

NrNaamScore
1Kanne, Kelvin8
2Muntean, Victor7
3Lu, Liqin6
4Boghossian, Wahe6
5Adema, Wessel5,5
6Van der Hagen, Loek5
7Muntean, Felix5
8Smith, Everett5
9Molanus, Florian4,5
10Sonneveld, David4,5
11Van der Hagen, Janneke4
12Vervoort, Lucas4
13Broere, Hans4
14Versteegen, Ischa4
15Molanus, Eva4
16Tiggelaar, Joas3,5
17Tiggelaar, Nathan1


Groep E1

NaamWWKLEVLFTotaal%Plaats
1Victor Muntean  1110111686%1
2Wahe Boghossian 0 10,511115,579%2
3Kelvin Kanne 00 11111571%3
4Liqin Lu 00,50 11114,564%4
5Loek Van der Hagen 1000 0,5113,550%5
6Wessel Adema 00000,5 0,51229%6
7Felix Muntean 000000,5 11,521%7
8Everett Smith 0000000 00%8


Groep E2

NaamJoIsLuFlHaDaEvJaNabyTotaal%Plaats
1Joas Tiggelaar  011011111778%1
2Ischa Versteegen 1 00,51011116,572%2
3Lucas Vervoort 01 0101111667%3
4Florian Molanus 00,51 0101115,561%4
5Hans Broere 1001 10011556%5
6David Sonneveld 01100 1011556%5
7Eva Molanus 000110 0,5114,550%7 (meisjeskampioene)
8Janneke Van der Hagen 0000110,5 013,539%8
9Nathan Tiggelaar 00000001 1222%9
10bye 000000000 00%10

Uitslagen 2013

Opmerking: De gebruikte scoretabellen houden geen rekening met de regels voor gelijk eindigen, zoals die in het reglement staan. Waar nodig is daarom aangegeven wie welke prijs heeft gewonnen.

A-Groep

Naam1e omloop2e omloop3e omloopTotaal
1Henk-Jan Evengroen66,5517,5
2Thomas Beerdsen6,55,5517
3Ricardo Klepke2,56715,5
4Dennis Keetman42,5410,5
5Anna-Maja Kazarian43310 (meisjeskampioene)
6Maarten van Harten2,5237,5
7Michael van der Voorden2,52,50,55,5
8Peter Gerlagh000,50,5


B-Groep

Naam1e omloop2e omloop3e omloopTotaal
1Chiel Koster66315
2Xadya van Bruxvoort34,54,512 (meisjeskampioene)
3Villa Siu234,59,5
4Meike Riemens2259
5Monica Reichardt3306
6Bas de Boer4116
7Arjen Bel11,535,5


Groep C1

NaamMaJoMaRiPiMoBaChToToTotaal%
1Max Warmerdam 10,511111118,594%
2Joris Gerlagh0 11111111889%
3Maaike Keetman0,50 01111116,5 (meisjeskampioene)72%
4Ricky Schaap001 010,51115,561%
5Pieter Verhoef0001 110,5014,550%
6Mohammed Moussare00000 1111444%
7Bart Dubbeldam0000,500 110,5333%
8Christiaan Beukema00000,500 112,528%
9Tom Berkelmans00001000 1222%
10Tobias Koster0000000,500 0,56%


Groep C2

NaamRLMWTDAbTotaal%Plaats
1Raymon Oord 0111111686%1 (2e o.b.v. voorronde, daarna onderling resultaat)
2Lucas van Harten1 011111686%1 (1e o.b.v. voorronde, daarna onderling resultaat)
3Torsten van Ham01 111116 86%1 (3e o.b.v. voorronde)
4Miki Nieczyporowski000 1111457%4
5Welmoed Groot Kormelink0000 111343%5
6Dennis ter Haar00000 11229%6
7Angelina Kalkman000000 1114%7
8bye 0000000 00%8


Groep D1

NaamJaLiMiJoJoRoSjGaThToTotaal%
1Jasper Beukema 0,5011111117,583%
2Liam Vrolijk0,5 10,5111011778%
3Mick van Randtwijk10 110,5010,51667%
4Joris Kokje00,50 1011115,561%
5Jorik Klein0000 110,5114,550%
6Robin Reichardt000,510 01013,539%
7Sjoerd van Roon001001 00,513,539%
8Gabriël Tristan Krouwel01000,501 103,539%
9Thomas Kanger000,50010,50 0222%
10Tomas Steenman000000011 222%


Groep D2

NaamGiSaLoWiDaLuMaGuSvJuTotaal%
1Giselle Fransen 1111111119 (meisjeskampioene)100%
2Sam Dongen0 101111117 (2e op SB)78%
3Lorena Kalkman00 1111111778%
4William Gijsen010 0110,5115,561%
5David Avedissian0001 0,511115,561%
6Luc Verbrugge00000,5 01113,539%
7Maarten Zilvertant000001 10,513,539%
8Guy Kanbier0000,5000 011,517%
9Sven Egt-Beyen0000000,51 01,517%
10Justin Diederik Florijn000000001 111%


Groep E1

NaamMJSRSQTVTotaal%Plaats
1Jonas Hilwerda  0,510,51111686%1
2Maarten Hoeneveld 0,5 0111115,579%2
3Sebastiaan Janse 01 0,50,5111571%3 (3e op SB-punten)
4Siem Van Dael0,500,5 1111571%3
5Rembrandt Bruil 000,50 1012,536%5
6Tim Grutter 00000 11229%6
7Quinten Salomons000010 0114%7
8Victor Muntean0000001 114%7


Groep E2

NaamCEMNLCMJTotaal%Plaats
1Cedric Kerkmeester  1101110571%1 (1e op onderling resultaat)
2Luuk van Steenoven 0 110111571%1
3Johan Heskes 00 01111457%3
4Eva van Harten 101 0101457%3 (3e op onderling resultaat, meisjeskampioene)
5Constantijn Beukema 0101 001343%5
6Marrit Adema 00001 11343%5
7Mark Bakker 000110 0,52,536%7
8Nils Neisingh 1000000,5 1,521%8


Groep E3

NaamKWLNLMT Totaal%Plaats
1Wessel Adema  0111111686%1
2Teun Mekenkamp 1 110011571%2 (2e op onderling resultaat)
3Kelvin Kanne 00 11111571%2
4Loek van der Hagen000 1111457%4
5Lucas Vervoort 0100 011343%5
6Niels van Roon01001 01343%5
7Marios Vergos 000001 1229%7
8 0000000 00%8