Uitslagen 2011

Opmerking: In de gedetailleerde ranglijsten komt de volgorde van gelijk geƫindigde spelers komt niet altijd overeen met het reglement. Dit i.v.m. de beperkingen van het gebruikte computerprogramma (Swiss Master).

Uitslagen voorrondes

Voorronde AB

Voorronde C

Voorronde D

Voorronde E



Uitslagen finalerondes

Groep AB1

A-jeugd:

  1. Tobias Kabos
  2. Bart von Meijenfeldt
  3. Kambiz Sekandar

B-jeugd:

  1. Zyon Kollen
  2. Shotaro de Niet
  3. Bas Haver
Groep AB2

A-jeugd:

  1. Thomas Hummel
  2. Rik Suurmond
  3. Jonathan de Kleuver

B-jeugd:

  1. Sophia Thoma (meisjeskampioene)
  2. Daan Haver
  3. Jouke Bakker
Groep C1
  1. Robby Kevlishvili
  2. Selwin Keuning
  3. Mischa Senders

Meisjeskampioene: Halana Vlaming

Groep C2
  1. Andrew Mensing
  2. Timardi Verhoeff
  3. Chiel Koster
Groep D1
  1. Anna-Maja Kazarian (meisjeskampioene)
  2. Max Warmerdam
  3. Joris Gerlach
Groep D2
  1. Lena de Kraker
  2. Gerhard van der Knijff
  3. Tim Evendijk
Groep E1
  1. Jorik Klein
  2. Cas Koeman
  3. Maarten Hoeneveld

Meisjeskampioene: Eva van Harten

Groep E2
  1. Jeffrey van Eek
  2. Lucie Egberink
  3. Anka Kara
Groep E3
  1. Thomas Kanger
  2. Frank van Grol
  3. Guy Kanbier

Uitslagen 2010

Eindstanden en uitslagen voorrondes

Groep AB

Groep C

Groep D

Groep E

Eindstanden en uitslagen finalerondes

De winnaars zijn:

Groep A1

  • Tobias Kabos
  • Wesley Vermeulen
  • Milan Mostertman

Meisjeskampioene A: Milly Schakel

Groep A2

  • Igor Damen
  • Yme Brantjes
  • Marcella Gunther

Groep B1

  • Zyon Kollen
  • Bart von Meijenfeldt
  • Kambiz Sekandar

Meisjeskampioene B: Evie Warmelink

Groep B2

  • Lennart Kraaijenbrink
  • Melle Edens
  • Frank Hartog

Groep C1

  • Roger Meng
  • Jorden van Foreest
  • Jip Damen

Meisjeskampioene C: Maron Huzen

Groep C2

  • Selwin Keuning
  • Peter Gerlagh
  • Tijmen Schakel

Groep D1

  • Joris Gerlagh
  • Robby Kevlishvili
  • Lucas van Foreest

Meisjeskampioene D: Olivia Meng

Groep D2

  • Jason van Oudheusden
  • Reinier Luiten
  • Timardi Verhoeff

Groep D3

  • Carmen Merkon
  • Niels Jansen
  • Lars Jansen

Groep E1

  • Anna Maja Kazarian
  • Sven Dijkhuis
  • Pieter van Foreest

Meisjeskampioene E: Anna Maja Kazarian

Groep E2

  • Patrick Nieuwendijk
  • Simon Elgersma
  • Donato Cattani

Groep E3

  • Daniel Heukels
  • Tom de Ronde
  • Justus van Klaveren

Groep E4

  • Veronika Dijkstra
  • Marios Timon Vergos
  • Vincent Kroon